Żywczyk z brązem

Żywczyk z brązem - Zdjęcie główne

SportW sobotę na bieżni zaprezentowały się dwie zawodniczki Wisły i obie spisały się znakomicie.

W biegu na 200 metrów wystartowała Maja Brodowska, która zajęła w swojej serii eliminacyjnej trzecie miejsce, bijąc swój rekord życiowy wynikiem 27.19 s. Również rekord życiowy pobiła Natalia Żywczyk, która stanęła na starcie sprintu na 60 metrów. Natalia wygrała swój bieg eliminacyjny, ustanawiając "życiówkę" na poziomie 7.84 sekundy. W finale po słabszym starcie nasza zawodniczka musiała gonić wyżej notowane rywalki i po pięknej walce na dystansie z czasem 7.85 sekundy zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski!