Reklama

Reklama

PUŁAWSKI PARK NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY OGŁASZA KONKURS

Opublikowano: 15 września 2020 11:03
Autor: artykuł informacyjny

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Pomieszczenia przeznaczone na prowadzenie działalności stanowią lokale umeblowane o łącznej powierzchni ok. 166,44m². Dostępne są również meble ogrodowe.

Reklama

 

PUŁAWSKI PARK NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY
OGŁASZA KONKURS

 

Na wynajem pomieszczeń znajdujących się w siedzibie PPN-T przeznaczonych na działalność gastronomiczną. Pomieszczenia przeznaczone na prowadzenie działalności stanowią lokale umeblowane o łącznej powierzchni
ok. 166,44m². Dostępne są również meble ogrodowe.

 

 

 

Lunch Bar ma bezpośrednie połączenie pomiędzy skrzydłami budynku
jak i salami konferencyjnymi. Lunch bar znajduje się w głównym holu budynku PPN-T. W budynku w którym zlokalizowany jest lokal gastronomiczny zatrudnienie ma co najmniej 150 osób.

 

Osoby przebywające na terenie PPN-T mogą skorzystać z oferty lunch baru, który oferuje smaczne i zdrowe posiłki w mile zaaranżowanej przestrzeni. W pogodne dni goście restauracji mogą skorzystać z oferty gastronomicznej odpoczywając na pięknie zaaranżowanym patio.

 

 

 

Bezpośrednia obecność parkowego patio daje możliwość przygotowania dowolnej aranżacji: audytorium, plenerowej przestrzeni koncertowej, organizacji wystaw w przyjemnym otoczeniu bogatej roślinności i basenów.

 

Lunch bar oferuje również możliwość dostarczenia posiłków bezpośrednio na wskazany adres. Bezpośrednie sąsiedztwo z dużym zakładem jakim są Zakłady Azotowe, daje możliwość nawiązania współpracy oraz dostarczania przygotowanych propozycji kulinarnych dla ich pracowników.

 

Lokal może być dostępny bez ograniczeń godzinowych, w budynku całodobowo funkcjonuje ochrona.

 

Cały obiekt jest w zasięgu sieci wi-fi. Puławski Park
Naukowo-Technologiczny dysponuje bezpłatnym parkingiem na ponad 300 miejsc parkingowych oraz jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych.
Jest to obiekt „bez barier”.

Warunki konkursu na wynajem pomieszczeń w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym przeznaczonych na działalność gastronomiczną określa „Regulamin” zamieszczony na stronie: www.ppnt.pulawy.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.