Jechał na podwójnym gazie, wylądował w rowie 2,3 promila alkoholu w organizmie miał mieszkaniec gminy Nałęczów, który 1 listopada doprowadził do kolizji. Wiózł dwóch pasażerów. (...)
Jechał na podwójnym gazie, wylądował w rowie 2,3 promila alkoholu w organizmie miał mieszkaniec gminy Nałęczów, który 1 listopada doprowadził do kolizji. (...)