Wisła jedzie do Radzynia. Wspomnień czar

sport 17 października podopieczni Mariusza Pawlaka będą chcieli wskoczyć na zwycięską ścieżkę.

Mateusz Połynka

Opublikowano: 16 października 2020 17:04 | Aktualizacja: 16 października 2020 17:04

Mateusz Pielach i spółka zagrają w Radzyniu Podlaskim z miejscowymi Orlętami, gdzie miejsce Artura Bożyka na ławce trenerskiej zajął Jacek Fiedeń, niegdyś prowadzący puławską drużynę. 

 

- Spodziewamy się trudnej przeprawy. Wiemy, że gospodarze będą chcieli jak najlepiej zaprezentować się pod okiem nowego szkoleniowca. My znamy swoją wartość i skupiamy się na sobie. Ciężko pracowaliśmy w tym tygodniu, żeby powrócić na zwycięską ścieżkę. Zrobimy wszystko, żeby trzy punkty "przyjechały" do Puław - mówi kapitan Wisły.

 

Dla dwóch zawodników będzie to powrót na "stare śmieci". W Orlętach niegdyś występowali: Krystian Puton oraz Rafał Kiczuk, zaś niedawno w puławskim zespole grali: Maciej Wojczuk i Michał Kobiałka.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.