Wisła zwycięska

Wisła zwycięska - Zdjęcie główne

Sport Po trzech porażkach nareszcie mamy komplet punktów. Wiślacy pokonali Sokoła Ostróda 2:0.

Zespół Mariusza Pawlaka był bardzo zmotywowany, ale pierwsze minuty były nerwowe z obydwu stron. Wszelkie próby ataków Wisły były przerywane faulem. W dwudziestej minucie piłka trafiła do siatki po strzale Ednilsona, ale arbiter odgwizdał pozycję spaloną. W czterdziestej drugiej minucie wiślacy dopięli swego. Z linii końcowej dogrywał Carlos Daniel, a piłkę za linię bramkową wepchnął Krystian Puton. Tuż przed końcem pierwszej połowy brutalny faul Dawida Wojtyry na Dominiku Chebie i Sokół grał w osłabieniu.

Tuż po wznowieniu drugiej połowy wiślacy zdobyli drugiego gola. Po zamieszaniu w polu karnym najprzytomniejszy okazał się Maciej Kona, który trafił do siatki. Potem mogły paść kolejne gole. Zespół Mariusza Pawlaka marnował jednak dogodne sytuacje, o co słuszne pretensje po meczu miał nasz szkoleniowiec.

Ostatecznie pokonujemy Sokoła 2:0 i czekamy na mecz w Rzeszowie z tamtejszą Stalą.

WISŁA PUŁAWY 2:0 (1:0) SOKÓŁ OSTRÓDA