Reklama

Reklama

Znamy datę pogrzebu Radosława Gąsiorowskiego

Opublikowano: 10 listopada 2020 10:30
Autor: Mateusz Połynka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

sport W minioną niedzielę w godzinach wieczornych do wieczności odszedł Radosław Gąsiorowski.

Reklama

Jako zawodnik wywalczył z Wisłą Puławy awans do III ligi. Później pracował w wielu klubach: Wiśle Puławy, Żyrzyniaku Żyrzyn, Horteksie Ryki, Auto-Mrozie Ryki, Zawiszy Garbów, Hetmanie Gołąb, Garbarni Kurów, Orłach Kazimierz, Powiślaku Końskowola, Puławiaku Puławy, Opolaninie Opole Lubelskie, SKS-ie Leokadiów. Ostatnio odpowiadał za wyniki w Wawelu Wąwolnica. Miał 66 lat.

 

Pogrzeb odbędzie się 17 listopada (wtorek) o godz. 14:00 w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Puławach. Następnie ciało zostanie złożone na cmentarzu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 miesiące temu | ocena +0 / -1

    Vini

    Najszczersze kondolencje... Wspaniały człowiek