Teraz
+11°
Główna
Najnowsze
Logowanie
06:00
+12°
09:00
+14°
Szykuje się gigantyczna inwestycja w lubelskim szpitalu. Mar...
Dwie dyrektorskie pensje, nieruchomości i kredyt. Co ma szef...
Bezpłatna diagnostyka onkologiczna dla małych miejscowości. ...
NFZ planuje drastyczne cięcia w diagnostyce. Co z pacjentami...
Skuteczniejsza walka z rakiem wątroby. COZL stawia na tomogr...
Polska mapa szpitali onkologicznych. Pacjenci ocenili placów...
Nowy robot i rezonans w miejsce wysłużonego sprzętu w COZL. Pacjenci sporo na tym zyskają W Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej przeprowadzono modernizację infrastruktury medycznej w ramach projektu „Wsparcie Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej oraz leczenia w trybie jednodniowym”. Został wymieniony 15-letni rezonans i wdrożono robota biopsyjnego. (...)
Laser zamiast skalpela i zabieg w 40 minut. Lubelski szpital pionierem leczenia nowotworów tarczycy Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli jako pierwszy ośrodek w województwie lubelskim wprowadziło termoablację laserową. To małoinwazyjna terapia leczenia nowotworów tarczycy. (...)
Precyzja robota, ekspresowy powrót do domu. W COZL da Vinci usunął olbrzymią śledzionę i guz W Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej robot da Vinci od dwóch lat wykorzystywany jest do operacji raka jelita grubego. Niedawno zespół chirurgów usunął podczas dwóch operacji z wykorzystaniem systemu 25-centymetrową śledzionę oraz ośmiocentymetrowy guz nadnercza. Pacjenci mogli wrócić do domów już (...)
Zmarł wybitny lekarz lubelskiego szpitala i ojciec łęczyńskiej „Oparzeniówki” . Prof. Jerzy Strużyna miał 82 lata W wieku 82 lat zmarł prof. dr hab. n. med. Jerzy Strużyna - lekarz i specjalista w dziedzinie leczenia oparzeń i chirurgii plastycznej. Był m.in. koordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej oraz Wschodniego Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii (...)