Reklama

Widząc, że policjanci go doganiają, w panice wskoczył do stawu

Opublikowano:
Autor:

Widząc, że policjanci go doganiają, w panice wskoczył do stawu - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości ŻYRZYN: Kryminalni zatrzymali 32-latka, poszukiwanego przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna na widok policjantów próbował ratować się ucieczką.

W tym tygodniu, jeden z mieszkańców gm. Żyrzyn przekonał się, że nie ucieknie się przed konsekwencjami swoich czynów. Mężczyzna miał do odbycia karę pozbawienia wolności za przestępstwo dokonane w przeszłości. W związku z tym, że nie stawił się do zakładu karnego, sąd rozpoczął jego poszukiwania, a czynności w tej sprawie zlecił Komendzie Powiatowej Policji w Puławach.

 

Kryminalni, zajmujący się poszukiwaniami udali się więc do miejsca zamieszkania 32 latka, do gm. Żyrzyn. Wjeżdżając w ulicę, przy której znajduje się posesja poszukiwanego, zauważyli, że znajduje się na niej mężczyzna, którego mieli zatrzymać. Na ich widok, mężczyzna rzucił się do ucieczki, próbując ukryć się w  krzakach. Gdy zauważył, że ścigający go funkcjonariusze są tuż tuż, w panice wskoczył do stawu. Na niewiele to się zdało i już po chwili był w rękach policjantów. Trafił do Zakładu Karnego gdzie spędzi kilka najbliższych miesięcy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE