Do zdarzenia doszło na początku sierpnia. Do jednego z puławskich salonów fryzjerskich wszedł młody mężczyzna ciemnej karnacji w wieku około 30 lat. Z relacji fryzjerki wynika, że mówił łamaną polszczyzną, dlatego nie mogli się porozumieć. W pewnym momencie zdenerwował się i wyszedł. Wtedy kobieta zorientowała się, że wraz z nim z salonu zniknął także jej telefon. Zajście zgłosiła na policję. Dzięki temu, że zapamiętała wygląd mężczyzny policyjny rysownik sporządził jego portret pamięciowy.
Widziałeś go? Szuka go policja
Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: MP
reklama
Informacje puławskieMężczyzna jest podejrzany o kradzież telefonu komórkowego.
reklama
- Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę lub posiada informacje na temat tego zdarzenia proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Puławach telefon 47 812 33 35, 47 812 32 90 lub z numerem alarmowym 112, powołując się na numer sprawy RSD-690/21 - apeluje podkom. Ewa Rejn-Kozak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Puławach.
reklama
reklama
reklama
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
reklama
reklama
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.