"Łaki" z golem. Zatrzymał "Kolejorza"

Opublikowano: Aktualizacja:

"Łaki" z golem. Zatrzymał "Kolejorza" - Zdjęcie główne

SportZagłębie Lubin pokonało 2:1 Lecha Poznań w meczu w PKO Ekstraklasie. Kolejnego gola na najwyższym poziomie w naszym kraju zdobył Łukasz Łakomy.

22-latek trafił do siatki w 35 minucie, podwyższając wynik na 2:0. Dla wychowanka Wisły Puławy to trzecie trafienie w tym sezonie. W bieżących rozgrywkach rozegrał 19 meczów (1668 minut) w Ekstraklasie. Trzykrotnie został ukarany żółtą kartką. W meczu z Lechem wyszedł na boisko w podstawowym składzie i przebywał na nim do ostatniego gwizdka.
"Łaki" występuje w Zagłebiu od rundy wiosennej sezonu 2020/2021. Wcześniej grał w drugim zespole Legii Warszawa oraz drużynach młodzieżowych ze stolicy.